Apel podsumowujący I semestr

25 stycznia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I semestr. Nagrodzone zostały klasy, które uzyskały najwyższą frekwencję oraz średnią, a także ogłoszone zostały wyniki konkursu „Klasa na medal” i konkursu na najładniejszą dekorację świąteczną klasy. Upominki otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali 100 % frekwencję i zdobyli tytuł „Superkulturalny uczeń”. Dla tych, którzy uzyskali średnią 4,75 lub wyższą po feriach czeka nagroda-niespodzianka za ich wysokie wyniki w nauce. Nauczycielka biblioteki- pani Gabriela Otto wyróżniła także najlepszych czytelników i nagrodziła uczniów, którzy wzięli udział w konkursie czytelniczym. Podczas apelu pani dyrektor poinformowała społeczność uczniowską, że dwóch uczniów z klas III gimnazjum zostało zakwalifikowanych do konkursów wojewódzkich organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Piotr Łądkowski jest laureatem konkursu fizycznego, a Mikołaj Rapinczuk konkursu z języka angielskiego. Na zakończenie apelu pani dyrektor przypomniała wszystkim uczniom o zachowaniu bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.