Apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022

21 czerwca w naszej szkole odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022. Uczniowie i klasy otrzymały nagrody za najwyższe średnie i najwyższą frekwencję.

Uczniowie z najwyższą frekwencją:

• Lena Jędras – klasa IV
  • Nikola Dolińska – klasa V
  • Sebastian Gałka – klasa VI

Klasy z najwyższą frekwencją:

I miejsce – klasa IV

II miejsce – klasa V

III miejsce – klasa VI

Klasy z najwyższą średnią:

I miejsce – klasa IV

II miejsce – klasa V

III miejsce – klasa VI

Podczas apelu nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy dostali wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny- Kacper Kulka z klasy IV oraz Marek Gazda z klasy VII. Nagrody dla zwycięzców w konkursie z języka niemieckiego wręczyła pani Marta Wojtkiewicz, a nauczyciele w-f nagrodzili zwycięzców konkursów, które odbyły się podczas Dnia Sportu. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.