Coraz bliżej święta

[envira-gallery id=”2017″]14 grudnia w naszej szkole zrobiło się świątecznie. Tuż po godzinie 13.30 reprezentacje klas wzięły udział w Konkursie Wigilijnym. Zadaniem uczniów było przygotować stół, na którym znalazły się potrawy wigilijne, własnoręcznie zrobiona ozdoba i kartka oraz stroik. Komisja konkursowa oceniała także ogólny wystrój stołu. Następnie rozpoczął się kiermasz świąteczny, podczas którego można było kupić ozdoby wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli, a także domowe ciasta. Tak jak w ubiegłych latach, przed świątecznym zebraniem z rodzicami, uczniowie zaprezentowali międzypokoleniowe jasełka z udziałem uczniów z klasy I, IV oraz gimnazjalistów. Występ dla swoich rodziców przygotowały także dzieci  z oddziału przedszkolnego. Na koniec spotkania odbyła się licytacja bożonarodzeniowej szopki. Miło jest nam poinformować, że kwota jaką uzbieraliśmy podczas kiermaszu i licytacji wynosi 1216,01 zł.