Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy I i II zaprosiły babcie i dziadków na przygotowany specjalnie dla nich występ. Wśród zaproszonych gości byli  również: wójt Gminy Świeszyno – Ewa Korczak,  dyrektor ZOS w Świeszynie – Helena Zochniak, dyrektor GOPS –  Maria Gontarek,  sołtys Świeszyna – Danuta Polechońska oraz przewodniczący Rady Rodziców – Henryk Łądkowski . Najmłodsi przygotowali pełne humoru przedstawienie, a także zaśpiewali piosenki i wyrecytowali wiersze z życzeniami. Goście mogli również obejrzeć przygotowane przez dzieci i ich wychowawców układy taneczne. Na zakończenie wszystkie babcie i dziadkowie dostali  wykonane przez dzieci prezenty i udali się na słodki poczęstunek.