![]()
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek nasze oddziały przedszkolne miały wyjątkowych gości. Odwiedziła nas Pani Kasia Nowacka — nauczyciel bibliotekarz w naszej szkole — wraz z uczniami klasy 7.
Celem spotkania było popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci oraz pokazanie, jak wielką przygodą może być świat książek. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały fragmentów książki pt. „Kubuś Puchatek”. Dzięki pięknemu czytaniu dzieci mogły choć na chwilę przenieść się do Stumilowego Lasu i poznać niezwykłe przygody Kubusia i jego przyjaciół. ![]()
![]()
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Starsi uczniowie z zaangażowaniem czytali młodszym kolegom i koleżankom, zachęcając ich do częstego sięgania po książki. Był to również piękny przykład współpracy między uczniami różnych klas oraz wspólnego spędzania czasu przy literaturze. ![]()
![]()
Na zakończenie każda grupa przedszkolna przygotowała kolorową laurkę z życzeniami i podziękowaniami dla Pani Kasi. Był to miły gest wdzięczności za poświęcony czas oraz ciekawe zajęcia. ![]()
Serdecznie dziękujemy Pani Kasi oraz uczniom klasy 7 za odwiedziny, wspólnie spędzony czas i wspaniałą lekcję miłości do książek! ![]()
![]()


















