Dzień Dziecka

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole został zorganizowany Dzień Sportu. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w skokach na skakance, skoku w dal z miejsca, przekładaniu szarfy na czas czy rzutach do celu. Odbyły się również rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę i zbijaka. Dla tych, którzy po zmaganiach sportowych poczuli się głodni czekała kiełbaska z grilla oraz lody ufundowane przez Radę Rodziców. Dodatkową atrakcję przygotowali uczniowie klasy 6 i 7, którzy zatańczyli taniec Belgijka i zaprosili do wspólnej zabawy młodszych. Klasy pierwsze, ten szczególny dzień spędziły w Sali Zabaw „Bingo-Bongo” w Koszalinie. Zabaw i uciech nie było końca. Po hulankach i swawolach klasy udały się do ulubionego przez dzieci McDonalda. Klasa 2, 3a i 3b, dzięki gościnności Centrum Kultury w Świeszynie, oglądała seans pt. „Robinson Crusoe”.

Wszystkim dzieciom życzymy, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!