Jak co roku, początek czerwca w naszej szkole upłynął pod znakiem radosnego świętowania, a piękna pogoda pozwoliła zrealizować sporo atrakcji. Świętowanie rozpoczęły dzieci z oddziałów przedszkolnych, które wybrały się na pyszne lody, a potem beztrosko bawiły się na placu zabaw. Starsze klasy spędziły ten czas w dynamicznym, sportowym stylu, mierząc się w najróżniejszych dyscyplinach i konkurencjach na świeżym powietrzu, gdzie duch zdrowej rywalizacji dopisywał wszystkim do samego końca. Z kolei uczniowie klas młodszych postawili na połączenie kultury i relaksu. Dzień rozpoczęli od seansu w kinie, śmiejąc się na bajce „Tom i Jerry”, po której zjedli pyszne lody i ruszyli na Wodną Dolinę, by w pełni wykorzystać piękne słońce.
Wszystkim naszym dzieciom, od przedszkolaków po najstarszych uczniów życzymy, aby radosny uśmiech towarzyszył Wam każdego dnia.
































