Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień każdej kobiety. Wszystkie panie, zarówno te duże jak i te małe, uroczyście obchodziły swoje święto. Chłopcy byli doskonale przygotowani na ten dzień. Już od rana na korytarzu szkolnym, witali wszystkie panie i koleżanki serdecznym uśmiechem, nie szczędząc komplementów, zachowując się przy tym jak prawdziwi dżentelmeni. Drobne, słodkie upominki, piękne kwiatki i laurki, wywołały dużo radości, a z dziewczęcych buź, uśmiech nie schodził przez cały dzień.

Dziękujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego Krzysztofowi i Kacprowi, za odwiedzenie wszystkich klas w szkole i złożenie najserdeczniejszych życzeń oraz Radzie Rodziców za przygotowanie słodkiego upominku dla dziewczynek.