Dzień Kota

17 lutego przypada światowy Dzień Kota. Ponieważ w tym czasie przypadają ferie zimowe, grupa pięciolatków obchodziła ten nietypowy dzień 10 lutego. Dzieci przyszły w pięknych kocich przebraniach – założyły kocie uszka oraz puszyste ogonki. Pięciolatki wysłuchały wierszy o kotach, poznały ciekawostki związane z życiem tych czworonogów, wykonały pracę plastyczną, a także uczestniczyły w wielu „kocich” zabawach. Podsumowaniem tego niezwykłego dnia była wystawa kocich portretów oraz wspólne zdjęcie.