Dzień Nauczyciela

11 października nauczyciele i pracownicy szkoły zostali zaproszeni do sali gimnastycznej. Tam czekała na nich niespodzianka przygotowana przez najmłodszych uczniów i ich opiekunów z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który obchodzimy 14 października. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy II zaprezentowały utwory muzyczne, a uczniowie z klasy III przedstawili humorystyczną scenkę na temat pracy nauczyciela. Występy obejrzeli także goście: Przewodnicząca Rady Rodziców- pani Małgorzata Wapniarz oraz skarbnika Rady Rodziców- pani Katarzyna Turska. Po występach pani przewodnicząc złożyła życzenia pani dyrektor- Joannie Remplewicz i podziękowała za pracę na rzecz szkoły i uczniów. Następnie pani Iwona Skwierawska wręczyła nagrody uczennicom, które napisały najciekawsze wiersze w konkursie „Wiersz o nauczycielu”, a opiekunki Samorządu Uczniowskiego wręczyły dyplomy uczniom, którzy uzyskali tytuł „Kulturalny uczeń miesiąca”. Na zakończenie pan Wojciech Karpowicz nagrodził zwycięzców konkursu matematycznego zorganizowanego z okazji Dnia Tabliczki Mnożenia.