Dzień Pluszowego Misia

W piątek 23 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy pierwszej uroczyście obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko przyniosło swojego ulubionego pluszaka.   Przedszkolaki poznały historię Pluszowego Misia oraz zatańczyły wesoły taniec ze swoimi maskotkami. Niespodzianką było obejrzenie kultowych wieczorynek o bardzo znanych misiach- Miś Uszatek i Miś Colargol. Pierwszoklasiści zapoznali się z Przygodami Kubusia Puchatka, rozwiązywali zagadki o najbardziej znanych niedźwiadkach, wykonywały prace plastyczne. Ponadto uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w konkursie, który dotyczył życia tych drapieżnych zwierząt i przygotowali przyjęcie dla pluszaków. Na koniec dnia dzieci zrobiły sobie zdjęcia w fotobudce, która cieszyła się wielkim powodzeniem.

Autor: Dorota Trepka, Dorota Falko