Dzień Pluszowego Misia

25 października to w kalendarzu Dzień Pluszowego Misia, dlatego nasze przedszkolaki nie mogły doczekać się tego święta. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji, ale najważniejszą było spotkanie z „prawdziwym” misiem, który odtańczył z dziećmi „misiowy taniec” oraz przyniósł słodkie upominki, które wiadomo…misie lubią najbardziej. Ponadto dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi pluszakami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.