Dzień Pluszowego Misia

„Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest…” W rytm tej melodii w poprzedni piątek bawiły się przedszkolaki i najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Nie od dziś wiadomo, że pluszowy przyjaciel pocieszy każdą smutną istotkę i wywoła uśmiech na twarzy. Dzieci z oddziałów przedszkolnych malowały odlewy gipsowe w kształcie misia, pięknie pozowały do zdjęć w misiowej fotobudce, robiły paluszkowe pacynki i jakby tego było mało, nawet liczyły w towarzystwie pluszaków! Uczniowie też spędzili lekcje w towarzystwie misiów. Szczególną uwagę skupił na sobie jeden, który był bardzo przyjacielski i miły. Z uśmiechem rozdawał cukierki i przybijał wszystkim „piątkę”.