Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września 2022 r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu interesujących zabawach, takich jak: tańce z balonami i szarfami, zabawa muzyczna ,,Kolory”, ,,Figura „, malowanie farbami portretu kolegi lub koleżanki, zabawy z chustą animacyjną , konkurencje sportowe na świeżym powietrzu, zabawa: ,,Berek samolot”. Dzieci otrzymały w nagrodę pamiątkowe medale oraz dyplomy. Na koniec zabaw pozwoliliśmy sobie na odrobinę słodyczy. Dzisiejszy dzień sprawił wszystkim dzieciom mnóstwo radości i na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo.