Dzień Wiosny

„Wiosna już, kwitnie kwiat „ pod takim hasłem dnia 22.03.2021 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia dzieci przyszły ubrane na zielono. Powitanie Pani Wiosny zaczęło się od zagadek, piosenek i zabaw związanych z tą porą roku. Dzieci układały z patyczków wiosenne kompozycje. Najbardziej oczekiwaną częścią tego dnia był pokaz mody wiosennej. Na zakończenie tego dnia dzieci wyruszyły w wiosenny pochód. Jesteśmy pewni, że starania naszych najmłodszych sprawią, że wiosna zawita u nas na dobre. Do powitania wiosny przygotowali się również uczniowie klasy III, którzy chcieli przedstawić wiosenny pokaz mody. Ze względu na zdalne nauczanie pokaz odbył się online.

Autor: Barbara Baranowicz