Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Egzaminy ósmoklasisty już za nami!

Za naszymi ósmoklasistami trzy dni pełne wyzwań, emocji i ciężkiej pracy. Uczniowie zmierzyli się z egzaminami z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Dzisiaj odbył się ostatni egzamin, kończący tegoroczny maraton egzaminacyjny.

Gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości, zaangażowania i odwagi w podejmowaniu tego ważnego wyzwania. Jesteśmy dumni z Waszej pracy oraz przygotowań do egzaminów.

Teraz pozostaje już tylko czekać na wyniki. Życzymy wszystkim ósmoklasistom powodzenia oraz jak najlepszych rezultatów, które otworzą drogę do wymarzonych szkół i dalszych sukcesów.

Trzymamy za Was kciuki!

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content