EKO-KOLAŻ

Ochrona środowiska i sztuka to temat przewodni konkursu szkolnego pt. Eco – Kolaż promującego wartości ekologiczne. W konkursie wzięła udział klasa czwarta prezentując uczniom i nauczycielom niezwykłe zaangażowanie i kreatywność oraz wrażliwość na problemy zanieczyszczenia naszej Planety. Wszystkie prace wykonane przez uczniów charakteryzowały się niezwykłym kunsztem artystycznym i pomysłowością oraz powstały z materiałów ekologicznych, w związku z tym nauczyciel plastyki, Anna Zaręba postanowiła przyznać trzy pierwsze nagrody, które otrzymał: Mateusz Hnatio, Oliwier Dudek i Oliwier Majdecki oraz 10 wyróżnień, w tym wyróżnienie szczególne dla Mai Stankiewicz, Piotra Klemczaka, Jakuba Jaszczurowskiego, Natalii Wartalskiej, Fabiana Sobczaka. Współczesny kolaż to przede wszystkim nowoczesny projekt twórczy – inspiracja i pomysły oraz wyobraźnia uczniów przerosła nasze oczekiwania.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom klasy czwartej za udział w konkursie.