Festyn Rodzinny – Dziękujemy !!!

17 czerwca na boisku naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny. Mimo że pogoda próbowała pokrzyżować nam plany, uczniowie, mieszkańcy gminy i przyjaciele naszej szkoły licznie przybyli, żeby miło spędzić niedzielne popołudnie. Każdy mógł spróbować smakołyków z grilla, przepysznych pierogów, grochówki  czy ciast przygotowanych przez rodziców naszych uczniów. Dużym powodzeniem cieszyły się również gofry oraz owocowe szaszłyki maczane w czekoladowej fontannie. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas też nie brakowało atrakcji. Jedną z nich była zumba. Każdy mógł wziąć również udział w konkurencjach sportowych oraz sprawdzić swoje umiejętności w pokonywaniu toru przeszkód na rowerze. Najmłodsi uczestniczy naszego festynu bez ograniczeń korzystali z dmuchanych zamków oraz mogli spróbować przejażdżki na koniu. Hitem tegorocznego festynu okazała się loteria fantowa, w której każdy wygrał nagrodę-niespodziankę. W losowaniu głównym na szczęśliwców czekały piłki, firmowe zegarki, zestaw do badmintona oraz nagroda finałowa, czyli rower. Cieszymy się, ze po raz kolejny w naszym Festyn Rodzinny wzięło udział tak wiele osób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim organizatorom, sponsorom i przyjaciołom, którzy okazali nam pomoc i wsparcie. Kwota, którą uzbieraliśmy wynosi 4267,21 zł i zostanie przeznaczona na zakup sprzętu nagłaśniającego do szkoły.

[envira-gallery id=”5207″]