🎤📚 21 maja 2026 roku w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Świeszyno odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Słowo na scenie”.
Naszą szkołę reprezentowało 9 uczennic, które zaprezentowały się znakomicie i z ogromnym zaangażowaniem. 👏
Do etapu powiatowego, który odbędzie się już na początku czerwca, zakwalifikowały się:
⭐ Natalia Korytkowska – kategoria klas IV–VI,
⭐ Maja Stankiewicz – kategoria klas VII–VIII,
⭐ Zosia Demska – kategoria klas VII–VIII.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! 🍀




