Gofry i ceramiczne serca

W styczniu i lutym uczniowie w ramach projektu „Labolatoria przyszłości” rozkoszowali się w kulinariach i przygotowaniach prezentów dla swoich babć. Uczniowie na zajęcia rozwijających kompetencji emocjonalno – społecznych przygotowali samodzielnie, przy użyciu wyposażenia z wyżej wymienionego projektu (miski, miksera) przepyszne, owocowe gofry. Było przy tej aktywności wiele radości, rozwijania umiejętności odczytywania przepisu, wykonywania wg niego oraz to co lubią wszyscy najbardziej degustacja i rozkoszowanie się ich smakiem. Natomiast uczniowie klasy pierwszej, dzięki temu, że szkoła jest wyposażona w wałki i stolnice z łatwością mogły wykonać przepiękne serca dla swoich babć z masy ceramicznej. Przy tych cudach uczniowie, rozwijali swoją sprawność manualną oraz kreatywność. Czekamy na więcej takich atrakcji. Już nie możemy się doczekać!