Jasełka

[envira-gallery id=”2140″]21 grudnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wśród zaproszonych gości obecna była Wójt Gminy Świeszyno- pani Ewa Korczak, Kierownik Zespołu Oświaty Samorządowej- Pani Helena Zochniak, przedstawiciel patrona szkoły- pan Zbigniew Burzak, Przewodniczący Rady Rodziców- pan Henryk Łądkowski oraz przyjaciel szkoły- pan Piotr Karpowicz. Goście wraz z nauczycielami i uczniami obejrzeli Jasełka  w wykonaniu najmłodszych wychowanków  oraz gimnazjalistów. Występ uświetnił chór szkolny, który wraz z panem Pawłem Łapiczakiem zaśpiewał tradycyjne, polskie kolędy. Na koniec spotkania pani wójt oraz pan Łądkowski życzyli wszystkim zdrowych i spokojnych świąt.