Kapelusz Pani Wiosny

Wiosna jak na kobietę przystało… uwielbia modę. W tym roku postanowiła wybrać dla siebie wyjątkowo piękny kapelusz. Pomogły jej w tym panie Dorota Falko i Anna Kurłowicz, które zorganizowały w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas 1-3 na wykonanie najpiękniejszego wiosennego nakrycia. Dziś Pani Wiosna wyłoniła zwycięzców. Nie było to łatwe. Wszystkie kapelusze były wyjątkowe i bardzo kreatywne. Do konkursu zostało zgłoszonych 15 prac. Pierwsze miejsce zajął Filip Turczynowicz z klasy 2 b, drugie miejsce przypadło Biance Dudzik z klasy 2 a, a trzecie miał Filip Warchoł z klasy 1. Wyróżnione zostały też prace Zofii Polechońskiej i Martyny Galus z klasy 2 a. Każdy uczestnik konkursu otrzymał plastyczną nagrodę.

Dziękujemy za udział!