Witaj na stronie Szkoły podstawowej w Świeszynie

Klasa IV

Na podstawie Zarządzenia Nr 455/VII/2018 Wójta Gminy Świeszyno z dnia 19 stycznia 2018r. w sprawie określenia terminu składania wniosków rodziców ze Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej do Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej  w Świeszynie o przyjęcie uczniów do klasy IV na rok szkolny 2018/2019, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej  w Świeszynie ogłasza nabór do klasy IV na rok szkolny 2018/2019.

Wniosek o przyjęcie pdf

Wniosek o przyjęcie word