Konkurs szkolny z okazji Pierwszego Dnia Wiosny pt. „Wiosenne Buty”

W dniu 20 marca 2023 r. jury w składzie: nauczyciel plastyki pani Anna Zaręba wraz z nauczycielem języka polskiego panią Agnieszką Pankau, oraz przedstawicielami klasy 4 i 5 wyłonili zwycięzców konkursu szkolnego zorganizowanego z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Chociaż za oknem aura była niesprzyjająca to w szkole panował wiosenny nastrój a wszystko dzięki kolorowej wystawie pięknych wiosennych butów, które zaprojektowali i wykonali uczniowie klasy piątej, szóstej i siódmej. Wszystkie prezentowane prace oceniane były w trzech kategoriach: but fantazyjny – pierwsze miejsce Lena Jędras, w kategorii but wiosenny – miejsce pierwsze Marcelina Kliber, w kategorii but wystrzałowy miejsce pierwsze Melisa Gawlik. Za sprawą niezwykłych wrażeń artystycznych oraz doskonałego humoru, jaki dopisywał wszystkim uczestnikom wystawy jury postanowiło przyznać dodatkowo 8 wyróżnień specjalnych. Wszystkim młodym twórcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do oglądania prac prezentowanych w świetlicy szkolnej.