Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

W poniedziałek 17 czerwca  br.  w  Dekrgaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinieodbyła się wyjątkowa uroczystość wręczenia dyplomów i pamiątkowych medali laureatom konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Uczennica naszej szkoły Małgorzata Beska uzyskała tytuł laureata Konkursu Biologicznego i otrzymała dyplom i medal z rąk Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – Pawła Palczyńskiego.
Małgosia pomyślnie przeszła przez 3 etapy konkursu. Oprócz oceny celujscej z przedmiotu zapewniła sobie osiągniętym tytułem pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej klasy i  szkoły ponadpodstawowej. W całym województwie zachodniopomorskim ze wszystkich przedmiotów stanęło do rywalizacji   17 121 uczniów a wyłoniono 224 laureatów. Gratulujemy Małgosi i pani, która ją przygotowywała Dorocie Kuczyńskiej.