Lenka gra z radością

W dniach 27-28.01.2021 r. (środa i czwartek) nasza szkolna wolontariuszkaLena Jędras będzie zbierała pieniążki do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał z głową- takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiono się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.  29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 30 stycznia wieczorem.

Spośród wspierających WOŚP opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu wylosują kilka upominków ufundowanych przez naszych sponsorów. Centrum Dietoterapii i edukacji żywieniowej. Poradnia dietetyczna. Marta Pawelec ufundowało konsultację dietetyczną dla dziecka wraz z analizą składu ciała. Podczas konsultacji omówione zostaną dotychczasowe nawyki żywieniowy. Na podstawie analizy składu ciała i pomiarów antropometrycznych oceniona zostanie prawidłowość rozwojowa dziecka w danym wieku. Agencja Reklamowa HAFTKOM ufundowała gadżety, a Rękodzieło Artystyczne Krafciarka ufundowało dla nas przepiękne kolczyki i brelok z motywem WOŚP. Losowanie odbędzie się 01.02.2021 r.

Lenka gra z radością! Grajmy razem!
Pozdrawiamy,Opiekunki SKW

Dorota Falko