Megalandia

16 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do zaczarowanej krainy w Ustce – MegaLandii. Park rozrywki to miejsce, do którego zawitał czarodziej Megaliusz i przemienił zwyczajny park w niezwykłą strefę zabawy. Dzieci miały okazję spędzić kreatywnie czas i dostarczyć sobie niezapomnianych wrażeń. W trakcie pobytu w MegaLandii nasi podopieczni korzystali z zabaw na dmuchanych zamkach, mega klockach, minigolfie oraz mega grach. Kierując się bajkową ścieżką czarodzieja, mijając tajemnicze mokradła i liczne powiększone przedmioty dotarły do brzozowego zagajnika, gdzie czekały na nich mega atrakcje. Po powrocie miały okazję uczestniczyć w pokazie iluzji pt.: ,,Balonowe Show”. MegaLandia jest miejscem niezwykłym, dostarczyła nam niesamowitych wrażeń i na pewno jeszcze tu powrócimy.