Narodowe Święto Niepodległości

[envira-gallery id=”1317″]10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości. W przedstawieniu, które przygotowały p. Gabriela Otto i p. Agnieszka Urbańska wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjaliści. Nie mogło też zabraknąć występu najmłodszych, czyli uczniów oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. Podopieczni p. Doroty Trepka i p. Barbary Baranowicz zatańczyli krakowiaka. Na zakończenie uroczystości wystąpił chór szkolny, który wraz z panem Pawłem Łapiczakiem zaprezentował patriotyczne utwory. Przedstawienie z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości mogli zobaczyć również mieszkańcy gminy Świeszyno, podczas występu w MCK            e-Eureka.