Niespodzianka dla nauczycieli

12 października o godzinie 11.00 nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali zaproszeni na uroczysty apel z okazji ich święta. Uczniowie przygotowali niespodziankę wspólnie z opiekunkami samorządu uczniowskiego oraz wychowawcami klasy I, II i oddziału przedszkolnego. Najmłodsi wyrecytowali humorystyczne wiersze o każdym nauczycielu i pracowniku oraz w przepięknych strojach  zatańczyli dla zebranych gości. Uczniowie z klasy I i II zaśpiewali piosenkę, a w całej szkole rozbrzmiewał refren, że nauka nie jest nudna. Na zakończenie uroczystości głos zabrał przewodniczący rady rodziców- pan Henryk Łądkowski, który również złożył nauczycielom serdeczne życzenia z okazji ich święta .

[envira-gallery id=”5687″]