Noc w szkole

W nocy z 21 na 22 kwietnia uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu- noc w murach placówki, czyli „Randka z lekturą”- filmowe powtórzenie przed egzaminem ósmoklasisty. Wzięło w nim  udział 23 śmiałków – uczniów z klas: 5,7 i 8. Odpowiedzialnymi za tę innowację pedagogiczną były opiekunki Samorządu Uczniowskiego wraz z panem Bednarskim- wychowawcą klasy 8.        Impreza rozpoczęła się o godzinie 19 w piątek, a  zakończyła w sobotę o 8 rano. Rozpoczęliśmy od przedstawienia zasad i przygotowania miejsc odpoczynku. Następnie odbył się seans filmowy – oglądaliśmy m.in. film „Mały Książę”.   W czasie projekcji wszyscy spożywali kolację – przepyszną pizzę, która została dostarczona do szkoły dzięki rodzicom Poli z klasy piątej. Tzw. ” Wisienką na  torcie” była nocna dyskoteka. Wszyscy bawili się tak długo , dopóki nogi nie odmówiły posłuszeństwa. Przed pójściem spać uczniowie grali w gry planszowe, czytali książki, a także długo rozmawiali.        Po wieczornej toalecie nastąpiła cisza nocna, ale uczestnicy nocowania jeszcze przez jakiś czas  wymieniali się wrażeniami z tego wyjątkowego wieczoru. Rankiem, po pobudce, uczniowie uporządkowali sale i czekali na odbiór przez  rodziców.

Szkoła okazała się nie tylko miejscem nauki, ale także dobrej zabawy i rozrywki . Taka noc w szkole to doskonała okazja do lepszego poznania się i integracji.
Serdeczne podziękowania dla uczniów, którzy wykazali się nie lada odwagą i dojrzałością- taka młodzież to skarb.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content