Próbny alarm przeciwpożarowy

10 października około godziny 10.00 pracownicy i uczniowie usłyszeli kilkakrotnie komendę, że w szkole wybuchł pożar i należy ewakuować się na salę gimnastyczną. Wszyscy bardzo sprawnie udali się do wskazanego miejsca zbiórki, gdzie nauczyciele policzyli swoich podopiecznych i przekazali informację o stanie klas pani dyrektor. Jak się okazało był to próbny alarm przeciwpożarowy. Ewakuację w naszej szkole obserwował Komendanta ZOSP- pan Bogdana Mikołajka oraz strażnik gminna- pani Katarzyny Wolin.