Nasza Gmina Świeszyno bierze udział w ogólnopolskiej rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”! ![]()
![]()
To świetna okazja do promowania zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz ekologicznych form transportu wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców naszej gminy. ![]()
![]()
Zachęcamy uczniów, rodziców oraz całą społeczność szkolną do codziennej jazdy na rowerze z włączoną aplikacją „Aktywne Miasta”, dzięki której naliczane są kilometry dla naszej gminy. ![]()
![]()
Każdy przejechany kilometr ma znaczenie i przyczynia się do wyniku naszej gminy w ogólnopolskiej rywalizacji! Wspólnie możemy zadbać o zdrowie, dobrą zabawę i integrację lokalnej społeczności. ![]()
Dołączcie do akcji i kręćcie kilometry razem z nami! ![]()
![]()

