Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Rozkład jazdy autobusów

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

GMINA ŚWIESZYNO

Autobus 1 – Świeszyno/ Konikowo

kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00BARDZLINO07:05
1,701,70Golica07:08
2,804,50Dunowo07:12
4,208,70Strzekęcino07:20
1,209,90Chłopska Kępa07:23
1,6011,50Świeszyno – szkoła07:26
3,3014,80Mierzym07:30
2,0016,80Włoki – słup07:33
1,8018,60Włoki – ogród botaniczny/ Olszak07:37
2,1020,70Świeszyno – ośrodek zdrowia/ Kępa Świeszyńska07:40
0,8021,50Świeszyno – szkoła07:42
1,3022,80Chałupy07:44
0,6023,40Konikowo – Orlen07:46
1,6025,00KONIKOWO – SZKOŁA07:48
 
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA12:35
1,601,60Konikowo – Orlen12:37
0,602,20Chałupy12:38
1,303,50Świeszyno – szkoła12:40
0,804,30Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska12:41
2,106,40Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak12:44
1,808,20Włoki – słup12:46
2,0010,20Mierzym12:49
4,4014,60Chłopska Kępa12:55
1,2015,80Strzekęcino12:57
4,2020,00Dunowo13:05
2,8022,80Golica13:08
1,7024,50BARDZLINO13:10
kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA13:30
1,601,60Konikowo – Orlen13:32
0,602,20Chałupy13:33
1,303,50Świeszyno – szkoła13:35
0,804,30Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska13:36
2,106,40Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak13:39
1,808,20Włoki – słup13:41
2,0010,20Mierzym13:44
4,4014,60Chłopska Kępa13:50
1,2015,80Strzekęcino13:52
4,2020,00Dunowo14:00
2,8022,80Golica14:03
1,7024,50BARDZLINO14:05
 
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA15:20
1,601,60Konikowo – Orlen15:22
0,602,20Chałupy15:23
1,303,50Świeszyno – szkoła15:25
0,804,30Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska15:26
2,106,40Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak15:29
1,808,20Włoki – słup15:31
2,0010,20Mierzym15:34
4,4014,60Chłopska Kępa15:40
1,2015,80Strzekęcino15:42
4,2020,00Dunowo15:50
2,8022,80Golica15:53
1,7024,50BARDZLINO15:55

Autobus 2 – Konikowo/ Świeszyno

kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00NIEKŁONICE – DZIAŁKI07:25
0,800,80Niekłonice – pętla07:27
3,504,30Giezkowo07:32
1,405,70Jarzyce07:35
3,409,10Świeszyno – szkoła07:41
3,5012,60KONIKOWO – SZKOŁA07:46
 
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA12:35
3,503,50Świeszyno – szkoła12:40
3,406,90Jarzyce12:46
1,408,30Giezkowo12:49
3,5011,80Niekłonice – pętla12:54
0,8012,60NIEKŁONICE – DZIAŁKI12:56
 
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA13:30
3,503,50Świeszyno – szkoła13:35
3,406,90Jarzyce13:41
1,408,30Giezkowo13:44
3,5011,80Niekłonice – pętla13:49
0,8012,60NIEKŁONICE – DZIAŁKI13:51
UWAGA: wykonuje autobus podjeżdżający z Zegrza Pomorskiego
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA15:20
3,503,50Świeszyno – szkoła15:25
3,406,90Jarzyce15:31
1,408,30Giezkowo15:34
3,5011,80Niekłonice – pętla15:39
0,8012,60NIEKŁONICE – DZIAŁKI15:41

Autobus 3 – Zegrze Pomorskie

kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00CHŁOPSKA KĘPA/ BAGNO07:30
1,201,20Strzekęcino07:32
3,905,10Niedalino/ Czacz07:37
5,0010,10Sieranie07:45
1,8011,90ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA07:50
 
0,000,00ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA13:40
1,801,80Sieranie13:45
5,006,80Niedalino/ Czacz13:53
3,9010,70Strzekęcino13:58
1,2011,90CHŁOPSKA KĘPA/ BAGNO14:00
Autobus po kursie przejeżdża do Konikowa i podejmuje kurs o 15:20

Bus – Zegrze Pomorskie

kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00KUROZWĘCZ07:25
6,006,00Czaple07:35
4,3010,30Zegrze Pomorskie – szkoła07:45
1,6011,90Zegrzyn07:50
1,6013,50ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA07:55
 
0,000,00ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA13:40
1,601,60Zegrzyn13:45
1,603,20Zegrze Pomorskie – szkoła13:50
4,307,50Czaple14:00
6,0013,50KUROZWĘCZ14:10
 
0,000,00ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA15:25
4,304,30Czaple15:35
6,0010,30KUROZWĘCZ15:45
3,0013,30Zegrze Pomorskie – szkoła15:50
1,8015,10Sieranie15:55
5,0020,10Niedalino/ Czacz16:08
3,9024,00Strzekęcino16:13
1,2025,20CHŁOPSKA KĘPA/ BAGNO16:15
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content