Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Rozkład jazdy autobusów

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

GMINA ŚWIESZYNO

Autobus 1 – Świeszyno/ Konikowo

km

Przystanek

Godzina odjazdu

prz

nar

0,00

0,00

BARDZLINO

07:10

1,70

1,70

Golica

07:13

2,80

4,50

Dunowo

07:17

4,20

8,70

Strzekęcino

07:25

1,20

9,90

Chłopska Kępa

07:27

1,60

11,50

Świeszyno – szkoła

07:29

3,30

14,80

Mierzym

07:35

2,00

16,80

Włoki – słup

07:38

1,80

18,60

Włoki – ogród botaniczny/ Olszak

07:41

2,10

20,70

Świeszyno – ośrodek zdrowia/ Kępa Świeszyńska

07:44

0,80

21,50

Świeszyno – szkoła

07:45

1,30

22,80

Chałupy

07:47

0,60

23,40

Konikowo – Orlen

07:48

1,60

25,00

KONIKOWO – SZKOŁA

07:50

 

0,00

0,00

KONIKOWO – SZKOŁA

12:40

1,60

1,60

Konikowo – Orlen

12:42

0,60

2,20

Chałupy

12:43

1,30

3,50

Świeszyno – szkoła

12:45

0,80

4,30

Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska

12:46

2,10

6,40

Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak

12:49

1,80

8,20

Włoki – słup

12:51

2,00

10,20

Mierzym

12:54

4,40

14,60

Chłopska Kępa

13:00

1,20

15,80

Strzekęcino

13:02

4,20

20,00

Dunowo

13:10

2,80

22,80

Golica

13:13

1,70

24,50

BARDZLINO

13:15

km

Przystanek

Godzina odjazdu

prz

nar

0,00

0,00

KONIKOWO – SZKOŁA

13:40

1,60

1,60

Konikowo – Orlen

13:42

0,60

2,20

Chałupy

13:43

1,30

3,50

Świeszyno – szkoła

13:45

0,80

4,30

Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska

13:46

2,10

6,40

Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak

13:49

1,80

8,20

Włoki – słup

13:51

2,00

10,20

Mierzym

13:54

4,40

14,60

Chłopska Kępa

14:00

1,20

15,80

Strzekęcino

14:02

4,20

20,00

Dunowo

14:10

2,80

22,80

Golica

14:13

1,70

24,50

BARDZLINO

14:15

 

0,00

0,00

KONIKOWO – SZKOŁA

15:30

1,60

1,60

Konikowo – Orlen

15:32

0,60

2,20

Chałupy

15:33

1,30

3,50

Świeszyno – szkoła

15:35

0,80

4,30

Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska

15:36

2,10

6,40

Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak

15:39

1,80

8,20

Włoki – słup

15:41

2,00

10,20

Mierzym

15:44

4,40

14,60

Chłopska Kępa

15:50

1,20

15,80

Strzekęcino

15:52

4,20

20,00

Dunowo

16:00

2,80

22,80

Golica

16:03

1,70

24,50

BARDZLINO

16:05

Autobus 2 – Konikowo/ Świeszyno

km

Przystanek

Godzina odjazdu

prz

nar

0,00

0,00

NIEKŁONICE – DZIAŁKI

07:25

0,80

0,80

Niekłonice – pętla

07:27

3,50

4,30

Giezkowo

07:32

1,40

5,70

Jarzyce

07:35

3,40

9,10

Świeszyno – szkoła

07:41

3,50

12,60

KONIKOWO – SZKOŁA

07:46

 

0,00

0,00

KONIKOWO – SZKOŁA

12:40

3,50

3,50

Świeszyno – szkoła

12:45

3,40

6,90

Jarzyce

12:51

1,40

8,30

Giezkowo

12:54

3,50

11,80

Niekłonice – pętla

12:59

0,80

12,60

NIEKŁONICE – DZIAŁKI

13:01

 

0,00

0,00

KONIKOWO – SZKOŁA

13:40

3,50

3,50

Świeszyno – szkoła

13:45

3,40

6,90

Jarzyce

13:51

1,40

8,30

Giezkowo

13:54

3,50

11,80

Niekłonice – pętla

13:59

0,80

12,60

NIEKŁONICE – DZIAŁKI

14:01

 

0,00

0,00

KONIKOWO – SZKOŁA

15:30

3,50

3,50

Świeszyno – szkoła

15:35

3,40

6,90

Jarzyce

15:41

1,40

8,30

Giezkowo

15:44

3,50

11,80

Niekłonice – pętla

15:49

0,80

12,60

NIEKŁONICE – DZIAŁKI

15:51

Autobus 3 – Zegrze Pomorskie

km

Przystanek

Godzina odjazdu

prz

nar

0,00

0,00

CHŁOPSKA KĘPA/ BAGNO

07:30

1,20

1,20

Strzekęcino

07:32

3,90

5,10

Niedalino/ Czacz

07:37

5,00

10,10

Sieranie

07:45

1,80

11,90

ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA

07:50

 

0,00

0,00

ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA

13:50

1,80

1,80

Sieranie

13:55

5,00

6,80

Niedalino/ Czacz

14:03

3,90

10,70

Strzekęcino

14:08

1,20

11,90

CHŁOPSKA KĘPA/ BAGNO

14:10

 

0,00

0,00

ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA

15:35

1,80

1,80

Sieranie

15:40

5,00

6,80

Niedalino/ Czacz

15:48

3,90

10,70

Strzekęcino

15:53

1,20

11,90

CHŁOPSKA KĘPA/ BAGNO

15:55

Bus – Zegrze Pomorskie

km

Przystanek

Godzina odjazdu

prz

nar

0,00

0,00

KUROZWĘCZ

07:25

6,00

6,00

Czaple

07:35

4,30

10,30

Zegrze Pomorskie – szkoła

07:45

1,60

11,90

Zegrzyn

07:50

1,60

13,50

ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA

07:55

 

0,00

0,00

ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA

13:50

1,60

1,60

Zegrzyn

13:55

1,60

3,20

Zegrze Pomorskie – szkoła

14:00

4,30

7,50

Czaple

14:10

6,00

13,50

KUROZWĘCZ

14:20

 

0,00

0,00

ZEGRZE POMORSKIE – SZKOŁA

15:35

4,30

4,30

Czaple

15:45

6,00

10,30

KUROZWĘCZ

15:55

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content