Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 1 września 2021r. na godzinę 8.00 zapraszamy dzieci i uczniów na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

Na dzieci z oddziałów przedszkolnych- przy wejściu od strony przedszkola– oczekiwać będą pani Joanna Grosicka i pani Barbara Baranowicz.

Uczniowie z klas II- VIII wejdą do szkoły głównym wejściem i udadzą się do sal na spotkanie z wychowawcami:

Klasa II- wychowawca- pani Anna Kurłowicz- sala nr 14;

Klasa III A- wychowawca- pani Dorota Trepka- sala nr 9;

Klasa III B- wychowawca- pani Dorota Falko- sala nr 6;

Listy uczniów klas III A i III B umieszczone są na drzwiach wejściowych do szkoły;

Klasa IV- wychowawca- pani Iwona Skwierawska- sala nr 24;

Klasa V- wychowawca- pani Dorota Kuczyńska- sala nr 20;

Klasa VI- wychowawca- pani Agnieszka Pankau- sala nr 17;

Klasa VII- wychowawca- pan Bednarski- sala nr 18;

Klasa VIII- wychowawca- pani Katarzyna Nowacka- sala nr 16.

Przy drzwiach wejściowych głównych na uczniów oczekiwać będą wychowawcy.

Na spotkanie z Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie, które odbędzie się w sali gimnastycznej o godzinie 8.00, zapraszamy uczniów klas I wraz z rodzicami. Prosimy o wejście od strony głównej szatni.

Ze względów epidemiologicznych na spotkanie może wejść jeden rodzic. Zgodnie z zaleceniami GIS–u na terenie szkoły rodziców obowiązuje zakrywanie nosa i ust. Wszystkie osoby, wchodzące do budynku szkolnego, zobowiązane są do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.

Wszystkich uczniów, zgodnie ze statutem, obowiązuje strój galowy.

Do zobaczenia,

Joanna Remplewicz-