Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022r. uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkali się po wakacyjnej przerwie. Dzieci wróciły do szkoły z uśmiechem na twarzy, wypoczęte i stęsknione za rówieśnikami. Pani Dyrektor Joanna Remplewicz przywitała serdecznie wszystkich zebranych, przedstawiła nauczycieli oraz pracowników szkoły. Nowi uczniowie mieli okazję poznać swoich kolegów, wychowawców oraz nauczycieli. Podczas inauguracji roku szkolnego obecna była Zastępca Wójta Pani Izabella Karlińska- Ćwięka. Po apelu uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas, aby poznać plan lekcji.

Wszystkim uczniom życzymy przyjemnego roku szkolnego, wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów oraz dużo uśmiechu.