Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023r. o godzinie 8.00 uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkali się po wakacyjnej przerwie. Dzieci wróciły do szkoły z uśmiechem na twarzy, wypoczęte i stęsknione za rówieśnikami, by z nowym zapasem sił rozpocząć naukę w nowym roku szkolnym.  Pani Dyrektor Joanna Remplewicz przywitała serdecznie wszystkich zebranych, przedstawiła nauczycieli oraz pracowników szkoły. Nowi uczniowie mieli okazję poznać swoich kolegów, wychowawców oraz nauczycieli. Podczas inauguracji roku szkolnego obecna była Wójt gminy Świeszyno Pani Ewa Korczak. Po apelu uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas, aby poznać plan lekcji.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie dla was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników.

dav
oznorMB
dav
oznorMB
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content