Sprzątanie Świata 2018

21.09.2018 roku mali przyjaciele przyrody, czyli dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II wraz ze swoimi wychowawcami wyruszyli w plener, aby wesprzeć akcję  Sprzątania świata pod hasłem „Akcja segregacja! 2X więcej,2 X czyściej!  Dzieci porządkowały teren placu zabaw, a uczniowie porządkowali przyległe tereny zielone. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym akcja przebiegła bardzo sprawnie. Dzieci i uczniowie bardzo zaangażowali się w prace na rzecz środowiska. Efekty pracy były zadawalające. Udział w tej akcji z pewnością przyczyni się do kształtowania postaw proekologicznych.

Autor: Barbara Baranowicz

[envira-gallery id=”5514″]