Sprzątanie świata

W dniach 16 i 19 września 2022 nasze dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas 1-3, wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”. Celem tej akcji było promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko. Sprzątaliśmy okoliczne tereny oraz teren orlika. Dzieci z chęcią, radością i zaangażowaniem włączyły się w porządkowanie swojej planety. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków. Mamy nadzieje, że doświadczenia zdobyte podczas udziału w Akcji Sprzątania Świata zaowocują w przyszłości proekologicznymi postawami.