Sprzątanie zaniedbanych i opuszczonych grobów

Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Jak co roku, Samorząd Uczniowski z okazji zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych zorganizował sprzątanie opuszczonych grobów na cmentarzu w Świeszynie. Zaangażowani w akcję uczniowie naszej szkoły, klasa 6 razem z panią Katarzyną Nowacką i panią Iwoną Piechowiak uprzątnęli groby, pracowicie zbierali liście oraz wyrywali chwasty. W ten sposób uczniowie oddali cześć zmarłym oraz uczcili ich pamięć.

Pamięć o człowieku nigdy nie umiera.