Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 października 2022r. odbył się w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie przygotowali w ten dzień koszulki z działaniami i wierszykami na temat mnożenia. Można było również zmierzyć się z tabliczką mnożenia poprzez losowanie działań. Za prawidłową odpowiedź uczniowie otrzymywali słodki poczęstunek. Okazało się, że uczniowie młodszych klas również znają tabliczkę mnożenia i chętnie przedstawiali przykłady działań.

Tego dnia odbył się finał konkursu dla klas IV-VIII, w którym uczniowie wykazali się znajomością tabliczki mnożenia na czas w grze internetowej „Kahoot”. Do eliminacji szkolnych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

IV klasa: Majdecki Oliwier, Polechoński Szymon, Wieczorek Oliwia

V klasa: Fir Krzysztof, Łucek Natalia, Romankiewicz Gabriel

VI klasa: Dolińska Nikola, Milczanowski Alan, Szewczyk Emilia

VII klasa: Lis Adrian, Połchowski Dawid, Wojcieszek Maciej

VIII klasa: Baszewska Julia, Kuc Anna, Tolak Jakub

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został uczeń klasy VI Alan Milczanowski. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy VIII Julia Baszewska. Trzecie miejsce zajął uczeń klasy VII Maciej Wojcieszek.

Serdecznie gratulujemy!

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content