ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja historii. Otóż w przeddzień 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem nauczycieli przygotowali apel, podczas którego przypomnieli wszystkim obecnym, jak wyglądała droga naszego kraju do wolności, jak wiele krwi zostało przelanej, abyśmy mogli dziś cieszyć się suwerenną ojczyzną. Poza pięknymi wierszami patriotycznymi i faktami historycznymi wszyscy mogli usłyszeć cudowny śpiew chóru, który w tym roku został reaktywowany. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli prezydium Rady Rodziców – pani Aleksandry Szpiler oraz rodziców uczniów. Mamy nadzieję, że ta lekcja zostanie na długo w sercach i myślach wszystkich obecnych.