Szkolny konkurs recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” klas 1-3

Dnia 20 kwietnia odbył się szkolny konkurs recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” klas 1-3, którego celem było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji, upowszechnianie kultury żywego słowa, wrażliwości, wyobraźni oraz promowanie talentów recytatorskich. Wszyscy uczestnicy konkursu pomimo małej tremy przed publicznością, zaprezentowali się najlepiej jak potrafili. Uczniów wspierali i nagradzali wielkimi brawami koledzy i koleżanki z klasy, wychowawcy klas oraz pani pedagog.

Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce Maja Stankiewicz – klasa 3B
II miejsce Nina Bronowicka – klasa 3B