15 kwietnia odbyły się szkolne eliminacje do konkursu recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali wybrane utwory, wykazując się wrażliwością, kreatywnością oraz znakomitą dykcją i interpretacją tekstu.
Komisja konkursowa, stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem – wybór najlepszych wykonawców spośród tylu utalentowanych uczniów. Nie był to łatwy wybór.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom – każda recytacja była wyjątkowa i pełna emocji. Dziękujemy za trud włożony w przygotowania i życzymy powodzenia reprezentantom szkoły w kolejnych etapach konkursu.


















