Warsztaty: „Jak powinny się bronić dzieci przed agresją fizyczną”

Dziś w naszej szkole odbył się niezwykły pokaz w formie warsztatów pod nazwą „Jak powinny się bronić dzieci przed agresją fizyczną”. Zajęcia zostały podzielone na dwie części. W pierwszej brali udział uczniowie klas 4-8, natomiast w drugiej- 1-3. W czasie pokazu wszyscy nauczyli się, co należy zrobić, kiedy ktoś przekracza ich tak zwaną bezpieczną granicę. Ponadto  prowadzący przestrzegał uczestników przed tym, aby nie ufać nieznajomym, nawet jeśli powiedzą, że znają kogoś z naszej rodziny czy najbliższego otoczenia. Spotkanie poprowadził pan Grzegorz Redloch- mieszkaniec naszej gminy, który sztukami walki zajmuje się od 42 lat. W swojej sportowej karierze trenował ich wiele. Uczestniczył również w warsztatach, które prowadził uczeń samego mistrza Bruce’a Lee.

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi za tak cenną lekcję. Uczniowie na pewno zapamiętaj ją na długo.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content