Witaj wiosno

21 marca uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę na wesoło. Z okazji pierwszego dnia wiosny nauczyciele przygotowali dla nich wiele atrakcji. Klasy rywalizowały ze sobą w zawodach sportowych i konkurencjach zręcznościowych, a najodważniejsi wzięli udział w konkursie polegającym na zjedzeniu całej cytryny. Chętni uczniowie mogli wykazać się talentem w konkursie na karykaturę nauczyciela lub wziąć udział w karaoke. Wielbiciele piłki nożnej spróbowali swoich sił w grze w piłkarzyki oraz w turnieju FIFA. Kolejną atrakcją był salon gier planszowych oraz nauka składania origami. Uczniom bardzo podobały się niespodzianki przygotowane przez grono pedagogiczne i jak się okazało „dzień wagarowicza” można było w ciekawy sposób spędzić w szkole. Na powitanie wiosny nie mogło oczywiście zabraknąć Marzanny, którą przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego. Razem z wychowawczynią tradycyjnie przywitali wiosnę i wybrali się w kolorowych strojach  na wiosenny spacer.