Wizyta Świętego Mikołaja

4 grudnia Święty Mikołaj odwiedził dzieci z oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Już sam początek wizyty dostarczył przedszkolakom dużo emocji, a wszystko przez to, że Mikołaj zamiast prezentów przyniósł rózgi. Na szczęście szybko się zorientował, że trafił do Szkoły Podstawowej w Świeszynie, gdzie uczęszczają same grzeczne dzieci i natychmiast rózgi zmienił w prezenty. Oczywiście przedszkolaki także przygotowały niespodziankę dla Mikołaja. Podziękowały za prezenty przygotowanym specjalnie na ten dzień występem. Zaprezentowały tańce oraz świąteczne piosenki. Ta wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci, wychowawczyń i Mikołaja.