Wizyta w parku Owadogigantów

W piątek 20 września klasa druga i trzecia odwiedziły rodzinny park rozrywki „Owadogigant”  w Lubnicy. Dzieci miały możliwość zwiedzenia ścieżki  edukacyjno – rekreacyjnej z owadami –gigantami.  Gdzie  w jak największym stopniu odzwierciedlono budowę tych małych zwierzątek, tak często przez nas niezauważanych.  Potem czekała na nich rozrywka w postaci  dmuchanych zamków, placu zabaw, wykopalisk paleontologicznych, basen z łódkami, gokarty i wiele innych. Po skończonej zabawie na dzieci czekał smaczny posiłek.

Autor: Dorota Trepka