Wybory do Samorządu Uczniowskiego

5 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego i zastępcę przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie kl. IV, V, VIII, III a i III b gimnazjum oraz obecni w tym dniu nauczyciele. Głosowanie było tajne, przeprowadzone na kartach wyborczych. W dniu 08 października odbyło się przeliczanie głosów. Dokonała tego komisja w składzie: Angelika Neumann uczennica kl. III b gimnazjum oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego: pani Katarzyna Nowacka i pani Gabriela Otto.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce                    Piotr Łądkowski kl.3a                      42 głosy

II miejsce                   Filip Szatkowski kl.3b                      24 głosy

[envira-gallery id=”5766″]