26 maja uczniowie klas 4 i 7 wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do Gdyni ![]()
![]()
Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie, gdzie mogliśmy podziwiać niezwykłe gatunki zwierząt i roślin wodnych ![]()
Następnie spacerowaliśmy po porcie oraz poznaliśmy historię młodego, 100-letniego miasta Gdyni.
Dużo emocji dostarczyła także wizyta w Centrum Nauki Experyment ![]()
Uczniowie uczestniczyli tam w ciekawych warsztatach dotyczących odnawialnych źródeł energii oraz fal elektromagnetycznych. Nie zabrakło również świetnej zabawy i samodzielnego odkrywania naukowych ciekawostek ![]()
To był dzień pełen wiedzy, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu!












